top of page
4 cover.png

STIPRI KAULŲ

IR RAUMENŲ SISTEMA

Su kineziterapeute Sima Jakutavičiūte

KAS PADEDA TURĖTI STIPRIĄ KAULŲ RAUMENŲ SISTEMĄ?

Pirmoji tema: „ Sąnarių mityba. Nuo ko pradėti?“

Sužinosite pagrindinius veiksnius užtikrinančius gerą sąnarių funkciją ir nuo ko iš tiesų turite pradėti.

Antroji tema: „Skauda „Fascijas“. Kas tai? Kaip sau padėti?“

Fascijos – pavadinimas, kuris skamba negirdėtai. Išklausę paskaitą – sužinosite, kodėl ši organizmo struktūra yra tokia svarbi ir, kaip ištiesų palaikyti pilnavertišką KRS funkciją.

Trečioji tema: „Emocijos, nugaros skausmas ir mityba“

Ši paskaita ypatingai svarbi tiems, kurie patiria nuolatinį stresą ir dėl to turi skaudamas ir įtemtas kūno vietas. Sužinosite, kaip stresas veikia mūsų KRS ir kaip galite sau natūraliai padėti judesiu, kvėpavimo pratimais ir mitybos korekcija.

Ketvirtoji ir viską apibendrinanti paskaitos tema: „Sveikas judesys, optimali mityba KRS stiprinti“

Išklausę šią paskaitą sužinosite, kaip galite sustiprinti savo KRS taikydami savimasažo, sveiko judesio, pilnaverčio ir sąmoningo kvėpavimo bei optimalios mitybos programą - "Stipri KRS".

Linkiu informatyvaus klausymo. Klausymo su atidumu ir smalsumu. Ši informacija skirta tam, kad būtų lengva suvokti, kodėl padėti savo kūnui turime taikydami ne vieną KRS stiprinimo būdą, o kelis, visa apimančius veiksnius.

.

Norėdami gauti šias paskaitas elektroniniu paštu, užsiregistruokite čia:

Sėkmingai užsiregistravote

Planai

PLANAI

Sveikėjanti.png

„Sveikėjanti KRS“

į kainą įeina 45€ vertės savimasažo mokymai. Primenu, kad visapusiškam KRS stiprinimui reikalinga visų elementų poveikis (mitybos papildymas viena iš didžiausių dedamųjų verčių). 1d. kaina - tik 1,28€!

Stipri KRS.png

„Stipri KRS“ 

į kainą įeina 45€ vertės savimasažo mokymai ir 152€ papildai kartu su siuntimu („Sust.rel. Vitamin-C“, „Kal-Mag Plus D“, „Omega-3 Salmon Oil Plus“ ir „NeoLifeShake“) – 197€;

1 d. kaina – tik 5,63€!

Stiprėjanti KRS.png

„Stiprėjanti KRS“

į kainą įeina 45€ vertės savimasažo mokymai ir 87€ papildai kartu su siuntimu („Sust.rel. Vitamin-C“, „Kal-Mag Plus D“ ir „Omega-3 Salmon Oil Plus“) – 132€; 1 d. kaina – tik 3,77€!

Sportiška KRS.png

„Sportiška KRS“

į kainą įeina 45€ vertės savimasažo mokymai ir 195€ papildai kartu su siuntimu („Sust.rel. Vitamin-C“, „Kal-Mag Plus D“, „Omega-3 Salmon Oil Plus“, „NeoLifeShake“ ir „ Sport Ami-Tone“) – 240€; 1 d. kaina – tik 6,85€!

100 % pinigų grąžinimo garantija, jei po programos nepajusite jokio pokyčio, nors vartosite pagal grafiką maisto papildus, keisite savo mitybą, kiekvieną dieną atliksite savimasažo, sąmoningo kvėpavimo, tempino bei stiprinimo pratimus, gausite visus atsakymus į iškilusius klausimus iš manęs asmeninių konsultacijų metu. 

IMG_5057.JPG

Apie Simą

3D Sveikatingumo Studijos įkūrėja, PhysioLive pradidinikė Lietuvoje, kineziterapeutė inernetu ir nepriklausoma „Neolife“ konsultantė.

Kineziterapeuto ir masažuotojo praktika nuo 2009 m. Baigusi LSMU ir LSU. Specializacija griaučių – raumenų funkcinių sutrikimų ir skausmo sprendimas, remiantis mokslu grįsta praktika. Nuolatos tobulėju taikomosios kineziologijos, manualinės terapijos, osteopatijos, gydomojo masažo srityse. Esu baigusi 8 savaičių "Mindfulness" (sąmoningo kvėpavimo) kursų programą. Šiuo metu Kanados koledže gilinu žinias apie mitybą.

Su dideliu džiaugsmu plėtoju kineziterapijos internetu paslaugas Lietuvoje ir užsienyje.

Kredo: „Tikslas didesnis nei kliūtys, su kuriomis susitiksi – turėk Jį!“

(B. Lyris).

Susiekite su mumis

Žinutė sėkmingai išsiųsta!

Programa „Stipri kaulų raumenų sistema“ yra „Physiolive“ kineneziterapeutės Simos Jakutavičiūtės autorinis kūrinys ©2021. Visos teisės yra saugomos. Draudžiama medžiagą kopijuoti, persiųsti, dalintis, skelbti viešai, atkartoti medžiagos struktūrą ar kitaip plagijuoti be raštiško autorės sutikimo. Šios medžiagos kopijavimas, plagijavimas bei persiuntimas kitiems asmenims laikomas intelektinės nuosavybės vagyste ir baudžiamas pagal LR galiojančius įstatymus.

Contact
bottom of page